Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że wszystkie działania w ramach programu „Profilaktyka cukrzycy” będą realizowane do 30 września 2023 roku.

PROFILAKTYKA CUKRZYCY

Zadbaj o swoje zdrowie

Zapraszamy na profilaktyczne badania w kierunku cukrzycy. Wczesne wykrycie choroby i odpowiednie leczenie pozwalają uniknąć poważnych konsekwencji!

WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Spotkania informacyjne z wykładami dla osób chorujących na cukrzycę, ich rodzin oraz wszystkich zainteresowanych profilaktyką i leczeniem tej choroby.

SZKOLENIA DLA LEKARZY

Rozwijaj swoje umiejętności!

Zbadaj się już teraz i zadbaj o swoje zdrowie!

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych dla seniorów oraz w spotkaniach informacyjnych z udziałem lekarzy i dietetyków na temat zdrowia, cukrzycy, czynników ryzyka, powikłań oraz jej leczenia.

BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE

Skierowane do osób w wieku 60+, które nie miały do tej pory stwierdzonej cukrzycy oraz mieszkają na terenie woj. mazowieckiego. 

SPOTKANIA INFORMACYJNE Z WYKŁADAMI

Dla osób chorych na cukrzycę, ich rodzin oraz wszystkich pozostałych zainteresowanych tematyką profilaktyki.

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

Szkolenia specjalistyczne dla lekarzy i pielęgniarek z woj. mazowieckiego, na temat najnowszych badań dotyczących diagnostyki, leczenia oraz profilaktyki cukrzycy.

Według danych statystycznych Narodowego Funduszu Zdrowia w Polsce jest około 3,5 miliona osób chorych na cukrzycę, z czego około 1/3 z tych osób – ponad 1 milion – niestety nie wie o swojej chorobie! Oznacza to, że co jedenasta osoba w Polsce cierpi na cukrzycę. Zaniedbana cukrzyca oraz brak odpowiedniej profilaktyki prowadzą do ostrych powikłań: neuropatii, udaru mózgu, uszkodzenia nerek, zawału serca, utraty wzroku, a także amputacji kończyn. Profilaktyka, wczesne wykrycie choroby i odpowiednie leczenie pozwalają uniknąć poważnych konsekwencji. Nie czekaj – zbadaj się, a my pomożemy Ci podjąć działania, które ochronią Twoje zdrowie!

W ramach projektu „Profilaktyka cukrzycy” w województwie mazowieckim z bezpłatnych badań oraz poradnictwa w zakresie leczenia cukrzycy w latach 2020 – 2021 będzie mogło skorzystać aż 27.000  osób!

Zadzwoń i dowiedz się gdzie i w jaki
sposób możesz skorzystać z naszej oferty:

 533 337 350

Umów się na bezpłatne badania pod numerem telefonów:
886 912 085, 886 912 522

Ważne informacje

Projekt „Profilaktyka cukrzycy” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej IX „Wspieranie włączenia społecznego i walka z ubóstwem” Działania 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej Poddziałania 9.2.2 Zwiększenie dostępności usług zdrowotnych. Konkurs nr: RPMA.09.02.02-IP.01-14-082/19.